Facebook почав тестувати в США вкладку з новинами

Ці публікації дозволять користувачам бути в курсі останніх і важливих новин, допоможуть краще розібратися в що відбувається.

Facebook почне тестувати в найбільших містах США сервіс новин дня Facebook News. Там будуть з’являтися новини ЗМІ з урахуванням інтересів користувача та місця його проживання, повідомила компанія.

Ці публікації дозволять користувачам бути в курсі останніх і важливих новин, допоможуть краще розібратися в що відбувається і розширити інтереси у сфері інформації, вважають в Facebook.

В цьому розділі будуть публікуватися у тому числі дрібні новини і новини, пов’язані з певними важливими темами. Дослідження 100 000 американських користувачів соцмережі показало, що їм не вистачає новин про культурі, бізнесі, спорті та медицині.

Вкладка Facebook News об’єднає новини дня, відібрані командою журналістів, тематичні розділи, особисту стрічку новин та передплати. По мірі тестування експеримент буде розширюватися на всю територію США.

Поки сервіс доступний тільки 200 000 користувачів, пише The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела. За їхніми відомостями, угоди про розміщення публікацій в цій вкладці укладені з найбільшими американськими ЗМІ, в тому числі WSJ, Buzzfeed, Business Insider, The Washington Post, Bloomberg, USA Today ABC News, NBC News і Fox News.

Скільки це буде коштувати соцмережі, неясно. WSJ раніше писала, що Facebook пропонує різним виданням від сотень тисяч доларів до декількох мільйонів.

Раніше глава Facebook Марк Цукерберг заявив, що Росія, Китай і Іран роблять спроби втручання у майбутні вибори в США.

Facebook почав тестувати пости без лайків