Близько мільйона осіб вийшли на мітинг у Сантьяго

Мер Сантьяго повідомила, що на акцію протесту зібралися близько 1 млн осіб

Таку оцінку чисельності озвучила мер столиці країни Карла Рубилар Бараона.

Близько 1 млн чилійців вийшли на акцію протесту в центрі Сантьяго, щоб висловити незгоду з політикою уряду і присутністю військових на вулицях. Таку оцінку чисельності озвучила мер столиці країни Карла Рубилар Бараона.

“Чилі сьогодні переживає історичний день. У Столичному регіоні проходить мирна маніфестація з участю близько 1 млн осіб”, – написала вона в Twitter.

Chile hoy vive una jornada histórica. La RM es protagonista de una pacífica marcha de cerca de 1 millón de personas que representan el sueño de un Chile nuevo de forma transversal sin distinción. Más diálogo y marchas pacíficas requiere nuestro país ❤! #ArribaStgo💪 #RMdeTodos pic.twitter.com/RWcLBU67LD

— Karla Rubilar Barahona (@KarlaEnAccion) 25 жовтня 2019 р.

Місцем збору протестуючих стала площа Бакедано, розташована в центральній частині столиці, яка також відома під назвою площа Італії.

Акція протесту у цілому проходить мирно, проте, за даними радіостанції Bio-Bio, група маніфестантів спробувала підпалити вхід в розташовану на площі станцію метро. В інцидент втрутилися правоохоронці.

Як повідомляє радіостанція, поліція також застосувала водомети для розгону протестуючих в іншій частині міста.

Нагадаємо, в Чилі кілька днів тривають заворушення, викликані підвищенням вартості проїзду на метро в столиці країни Сантьяго. З-за цього в місті ввели режим надзвичайного стану.

Подорожчав проїзд. Криваві заворушення в Чилі