Білий дім посилив захист від витоку інформації – ЗМІ

Співробітникам IT-відділу адміністрації президента США доручили активно виявляти витоку інформації.

Співробітникам відділів Білого дому, що відповідає за IT і кібербезпека, доручили активно виявляти і розслідувати витоку інформації. Про це повідомляє в п’ятницю, 25 жовтня, новинний портал Axios у розпорядженні якого опинився внутрішній циркуляр.

“[Співробітники повинні] проводити захисні контрзаходи, відслідковувати в цілодобовому режимі мережу і електронну пошту, активно ідентифікувати і розслідувати витоку такої чутливої інформації, як пересування і графік президента, що безпосередньо впливає на фізичну безпеку”, – йдеться в документі.

Крім того, в обов’язки відповідних відділів входить проведення для представників американського керівництва інструктажу про технічну обстановці в зарубіжних поїздках.

Двоє колишніх і один діючий співробітник відповідних підрозділів Білого дому розповіли виданню, що в їх завдання входило перегляд історії в браузерах працівників, використовувалися програми, що дозволяють ідентифікувати тих, хто відкривав службові документи, зокрема графік президента. За відомостями видання, якщо раніше документи по електронній пошті приходили в форматі pdf, то тепер застосовується програма Microsoft Sharepoint, надає відправнику можливість виявити ознайомилися з інформацією.

Джерела порталу вважають, що таким чином президент США Дональд Трамп намагається позбутися персоналу, найнятого ще адміністрацією Барака Обами. Білий дім не став коментувати публікацію.

Раніше повідомлялося, що Трамп неодноразово конфліктував зі спецслужбами з-за численних витоків у пресу з закритих брифінгів.