Американці витратять на цукерки до Хелловіну мільярди доларів

Роздачу цукерок планують 77% громадян США. Традиційно роздають солодощі дітям, які на свято стукають у двері.

Американці продовжують витрачати гроші на покупку цукерок до Хелловіну, хоча і обмежують себе в споживанні солодкого. Про це йдеться в новому дослідженні Національної асоціації кондитерів (NCA), повідомляє в суботу, 26 жовтня, Інтерфакс-Україна.

Так, згідно з оцінками NCA, в цьому році на покупку цукерок до 31 жовтня буде витрачено $2,7 млрд. За традицією солодощі роздають дітям, які на свято стукають у двері і просять частування.

Роздачу цукерок планують 77% опитаних NCA американців.

Шоколад залишається найпопулярнішим ласощами: його воліють 68% учасників опитування. На другому місці – традиційні іриски з кукурудзяним сиропом (candy corn), на частку яких припадає 10%. Решта 9% включають в себе жувальні цукерки, м’ятні льодяники, карамель, льодяники на паличці і цукерки з лакрицею.

При цьому більшість респондентів (85%) віддають перевагу кондитерських виробів невеликого розміру, зазначає NCA.

Приблизно 90% батьків хочуть скористатися Хеллоуїном, щоб поговорити зі своїми дітьми про необхідність дотримуватися помірності у споживанні солодощів.

Куди піти на Хеллоуїн 2019: список цікавих заходів

Раніше Ілон Маск заявляв, що буде випускати цукерки. Він поцікавився у своїх передплатників, якими б вони хотіли бачити цукерки, вироблені на його фабриці.