У Британії заарештували двох осіб у справі про 39 трупах у вантажівці

Вантажівка, в якому знайшли мертві тіла

Затриманих чоловіка і жінку підозрюють у незаконному перевезенні людей і ненавмисному вбивстві.

Британська поліція заарештувала ще двох підозрюваних у справі про загибель 39 осіб, тіла яких були виявлені в причепі вантажівки в графстві Ессекс. Про це повідомляє телеканал Sky News у п’ятницю, 25 жовтня.

Відзначається, що заарештовано 38-річний чоловік та 39-річна жінка – вихідці з міста Уоррінгтон. Їх підозрюють у незаконному перевезенні людей і ненавмисному вбивстві 39 осіб.

Таким чином, у цій справі взято під варту три людини. Раніше був заарештований 25-річний водій вантажівки з Північної Ірландії.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великобританії знайшли вантажівку з 39 трупами. Серед загиблих 38 дорослих і один підліток. Спочатку передбачалося, що вантажівка з Болгарії та в’їхав у Великобританії в суботу. Швидше за все, люди загинули від переохолодження. У грузовивике була мінусова температура.

Пізніше GPS-звіт показав, що автомобіль знаходився у французьких таборах для біженців у Дюнкерку та Кале, потім вирушив до Бельгії. В останній раз в Європі причіп був зафіксований в бельгійському портовому місті Зебрюгге 22 жовтня, після чого відправився в поїздку в британський Пурфлит.