Вантажівка з 39 трупами: з’явилися нові подробиці

Причіп, в якому виявили тіла, перетинав Ла-Манш кілька разів на тиждень. Коли поліція відкрила вантажівка і виявила тіла, водій втратив свідомість.

Правоохоронці стверджують, що вантажівка, ймовірно, неодноразово використовувався для контрабанди людей у Великобританії. Про це повідомляє Daily Mail у п’ятницю, 25 жовтня.

Вантажний причіп, в якому знаходилися тіла 39 китайських мігрантів, кілька разів за тиждень перетинав протоку Ла-Манш, що відокремлює велику Британію від континентальної Європи.

GPS-звіт показав, що орендований причіп перед цим перебував у французьких таборах для біженців у Дюнкерку та Кале, потім вирушив до Бельгії. В останній раз в Європі причіп був зафіксований в бельгійському портовому місті Зебрюгге 22 жовтня, після чого відправився в поїздку в британський Пурфлит.

Нові дані нібито говорять про те, що оренда транспорту коштувала 250 фунтів стерлінгів на тиждень (20 тисяч рублів), і, швидше за все, він неодноразово використовувався для контрабанди людей у Великобританії.

Ймовірною причиною смерті вважається обмороження або нестача кисню.

Причеплений до вантажівки трейлер виявився рефрижератором, температура в якому опускалася до мінус 25 градусів.

Китайські мігранти, знайдені мертвими в кузові вантажівки, могли бути замкнені в морозильному трейлері на кілька днів. Передбачається, що вони прибули зі східної китайської провінції Фуцзянь, де працює банда “змееголовых”, яка займається контрабандою людей у Великобританію через Сербію, Угорщину, Австрію, Францію, а також морський транспорт з території Бельгії або Нідерландів.

У 2000 році відбулося схоже ПП, коли 58 мігрантів загинули при переправі у Великобританії з Бельгії на поромі, перебуваючи у вантажівці.

Повідомляється, що заарештований за підозрою у вбивстві водій вантажівки Мо Робінсон, в свою чергу, добирався на поромі з ірландського Дубліна в валлійська місто Холихед, де зустрічав контейнер для перегону його в Пурфлит. Кінцевою точкою маршруту значився промисловий комплекс. Потім при перевірці документів було виявлено, що 31 чоловік та 8 жінок мертві.

Відомо, що водій втратив свідомість, коли поліція відкрила вантажівка і виявила тіла. Тим не менш правоохоронні органи вважають, що він, швидше всього, міг знати про те, що перевозить мігрантів.

Вантажівка був зареєстрований у болгарському місті Варна на компанію, що належить громадянинові Ірландії, повідомили в МЗС Болгарії. При цьому сама власниця вантажівки заявила, що вона і її чоловік продали його північно-ірландської компанії більше року тому.

Також відомо, що Китай підключився до розслідування події.

Нагадаємо, що раніше сьогодні у Великобританії знайшли вантажівку з 39 трупами. Серед загиблих 38 дорослих і один тінейджер. Передбачається, що вантажівка з Болгарії в’їхав у Великобританії в суботу. Водій затриманий.

Пізніше в мережі з’явилося фото водія вантажівки. Поліція вважає, що причіп вантажу прибув до Британії з Бельгії, а сам тягач – з Північної Ірландії.

Не перший випадок. Таємниця фури з 39 трупами в Англії