В честь Грети Тунберг назвали новий вид жука

Іменем Грети Тунберг назвали новий вид жука

Довжина жука менше одного мм, у нього немає крил і очей, однак є дві довгі, схожі на кіски, антени.

Вчені назвали недавно виявлений вид жука на честь шведської еко-активістки Грети Тунберг – Nelloptodes gretae. Реакція Грети на цю новину на даний момент невідома, повідомляє ВВС.

Nelloptodes gretae мало нагадує свою однофамилицу – його довжина менше 1 мм, у нього немає крил і очей, однак є дві довгі, схожі на кіски, антени, пише агентство.

Доктор Майкл Дарбі сказав, що вибрав ім’я Грети, тому що був дуже вражений її екологічною кампанією.

Жук вперше був виявлений у Кенії в 1960-х роках. Серед учених, пише агентство, не прийнято називати нововідкритий вид своїм ім’ям.

Тому зараз є паразит по імені Боб Марлі (Gnathia marleyi); павук під назвою Spintharus leonardodicaprioi; золотокосої муха по імені Бейонсе (Scaptia beyonceae); метелик під назвою Neopalpa donaldtrumpi, який відомий своєю характерною білявою головою і “порівняно невеликими” геніталіями; також ім’ям Дональда Трампа назвали амфібію, яка зариває голову в пісок, – Dermophis donaldtrumpi.

Але найкрасномовнішим попередженням про небезпеку є, мабуть, назва сліпого печерного жука – Anophthalmus hitleri, яке він отримав в 1933 році.

Як повідомляв Корреспондент.net, Тунберг вважає своєю місією боротьбу зі змінами клімату. На саміті ООН в Нью-Йорку вона заявила світовим лідерам, що вони порожніми обіцянками відняли у неї мрії і дитинство.

Трамп висміяв школярку, виступила на саміті ООН