У Трампа викривальні свідчення Тейлора назвали “потрійними чутками”

У Білому домі заперечують показання тимчасово повіреного США в Україні і наполягають на невинуватості президента.

Білий дім назвав свідчення тимчасово повіреного США в Україні Вільяма Тейлора в рамках розслідування імпічменту “потрійними чутками” і наполягає на тому, що президент Дональд Трамп “не зробив нічого поганого”, повідомляє АР.

Прес-секретар Стефані Грішем оприлюднила заяву у вівторок після того, як Тейлор розповів конгресменам, що адміністрація Трампа поставила умовою підтримки України публічне оголошення президента Зеленського про розслідування відносно компанії Burisma, де працював син колишнього віце-президента США Джо Байдена.

Адміністрація Трампа не співпрацює з розслідуванням, намагаючись заблокувати свідоцтва і документи.

Нагадаємо, тимчасовий повірений США в Україні Вільям Тейлор в своїх свідченнях в Палаті представників підтвердив спроби оточення президента США змусити Україну зробити публічні заяви про хід розслідування “справи Байдена”.

Нагадаємо, демократи запустили процедуру імпічменту Трампа через скандал навколо його розмови з президентом України.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання фінансової і військової допомоги Києву.

Трамп і Зеленський заперечують тиск в ході розмови.