Вантажівка з 39 трупами: з’явилися подробиці

У мережі з’явилося фото водія вантажівки. Поліція вважає, що причіп вантажу прибув до Британії з Бельгії, а сам тягач – з Північної Ірландії.

Причіп, в якому правоохоронці виявили 39 трупів, прибув до Великобританії з бельгійського порту Зебрюгге. Про це з посиланням на поліцію графства Ессекс, повідомляє агентство Reuters в середу, 23 жовтня.

При цьому сам тягач при цьому прибув з Північної Ірландії. Газета Daily Mirror також опублікувала фото 25-річного водія, якого зараз поліція підозрює у вбивстві. Як повідомляє видання, чоловіка звати Мо Робінсон, він родом з Північної Ірландії.

Police said they believed the lorry had travelled from Zeebrugge, Belgium. https://t.co/4ZuW4z3pp7

— Daily Mirror (@DailyMirror) October 23, 2019

МЗС Болгарії повідомив, що вантажівка марки Scania був зареєстрований у Варні на ім’я фірми, що належала ірландської громадянці. Прем’єр-міністр країни Бойко Борисов у свою чергу заявив, що транспортний засіб покинуло територію Болгарії в 2017 році і більше туди не повертався.

Прем’єр Ірландії Лео Варадкар пообіцяв, що країна посприяє в розслідуванні інциденту.

Нагадаємо, що раніше сьогодні у Великобританії знайшли вантажівку з 39 трупами. Серед загиблих 38 дорослих і один тінейджер. Передбачається, що вантажівка з Болгарії в’їхав у Великобританії в суботу. Водій затриманий.

Раніше повідомлялося, що в Мексиці біля житлових будинків знайшли вантажівку з 157 трупами. Вантажівка, який стояв у околицях міста Гвадалахара, почав турбувати місцеве населення смородом.