В Осло озброєний чоловік викрав швидку і наїхав на людей

Зловмисник відстрілювався від поліції

Керований зловмисником автомобіль збив двох пенсіонерів, а також жінку з дитячим візочком.

У північній частині Осло невідомий чоловік викрав автомобіль швидкої допомоги і збив кілька людей. Правоохоронці відкрили вогонь і затримали зловмисника, повідомляє поліція Осло в Twitter у вівторок, 22 жовтня.

“Ми встановили контроль над машиною швидкої допомоги, яку викрав озброєний чоловік. Ми відкрили вогонь, щоб зупинити злочинця. Він не отримав важких поранень”, – йдеться в повідомленні.

В операції був задіяний вертоліт. Очевидці повідомляють, що зловмисник відстрілювався від правоохоронців.

Керований зловмисником автомобіль збив двох пенсіонерів, а також жінку з дитячим візочком. Телеканал NRK повідомляє, що в колясці перебували семимісячні близнюки.

Поліція вважає, що чоловік діяв не один, зараз ведуться пошуки його можливої спільниці. За даними газети Verdens Gang, після викрадення в автомобілі залишалися три співробітники швидкої допомоги.

До розслідування інциденту підключилася Поліцейська служба безпеки Норвегії, яка займається злочинами, пов’язаними з екстремізмом.

Раніше в Осло чоловік увірвався в мечеть Аль-Нур і відкрив безладну стрілянину з пістолета по присутніх. В результаті нападу було поранено 75-річний член мусульманської громади. Люди в мечеті зуміли знешкодити зловмисника і тримали його до приїзду поліції.

Також повідомлялося, що в Норвегії знайшли мертвими двох російських рибалок.