Трамп назвав процедуру імпічменту лінчуванням

Трамп вважає, що над ним триває суд Лінча

Президент США закликав республіканців пам’ятати, що вони є свідками лінчування.

Президент США Дональд Трамп назвав запущену щодо нього процедуру імпічменту лінчуванням. Про це він написав у вівторок, 22 жовтня, в Twitter.

“Виходить, що одного разу, якщо демократ стане президентом, а республіканці отримають більшість у Палаті представників, навіть з невеликою перевагою, вони зможуть провести імпічмент президента без дотримання відповідних процедур, чесності або яких би то не було законних прав на це. Всі республіканці повинні пам’ятати, свідками чого вони є – лінчування. Але ми переможемо!” – заявив Трамп.

Як відомо, суд Лінча або лінчування – це розправа натовпу над підозрюваним у вчиненні злочину людиною без суду і слідства.

Нагадаємо, демократи запустили процедуру імпічменту Трампа через скандал навколо його розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання фінансової і військової допомоги Києву.

Трамп і Зеленський заперечують тиск в ході розмови.