Курди заявили про відвід сил з районів на кордоні з Туреччиною

Курди покинули 120-кілометрову зону між поселеннями Ет-Телль-ель-Абьяд і Рас-ель-Айн, дотримуючись умови режиму припинення вогню.

Курдські загони народної самооборони (YPG) завершили відхід з ряду районів Сирії біля кордону з Туреччиною. Вони встигли це зробити до закінчення режиму припинення вогню, повідомляє Associated Press з посиланням на представника Сирійської демократичних сил Редура Халіла у вівторок, 22 жовтня.

Курди, за словами Халіла, покинули 120-кілометрову зону, розташовану між поселеннями Ет-Телль-ель-Абьяд і Рас-ель-Айн, дотримуючись умови режиму припинення вогню.

За словами Халіла, турецькі військові та їхні союзники все ще проводять операції на північному сході Сирії за межами зони відведення курдських сил. Так, в результаті атак Туреччини були захоплені 15 курдських сіл поблизу міста Кобани, зазначив він.

Нагадаємо, 17 жовтня США і Туреччина домовилися про тимчасове припинення вогню на півночі Сирії. Призупинення триватиме 120 годин, що дозволить курдських загонів покинути район проведення операції, після чого Анкара завершить її.

У свою чергу Туреччина обіцяла відновити наступ на курдів, якщо вони не відведуть сили від прикордонних територій.