Асад звинуватив Ердогана в захопленні сирійської землі

Президент Туреччини вже вкрав у Сирії нафту і пшеницю, а також вивіз заводи з Алеппо, заявив Асад.

Туреччина має намір захопити північні райони Сирії, вважає президент країни Башар Асад. Як повідомляє агентство SANA, про це він заявив у вівторок, 22 жовтня, під час відвідин сирійських військ в провінції Ідліб.

“Президент Туреччини вкрав у Сирії її нафту і пшеницю, а також вивіз заводи з Алеппо, а тепер Ердоган хоче викрасти частину сирійської землі з її природними багатствами”, – заявив Асад.

Він підкреслив, що для Сирії “однаково важливий кожен шматок її землі, тому першорядне значення має розвиток військової обстановки”.

“Ми говорили і продовжуємо говорити, що битва в Ідлібі має вирішальне значення і покладе край анархії і тероризму у всіх районах Сирії”, – сказав Асад, звертаючись до військовослужбовців.

Напередодні Ердоган заявив, що з початку проведення операції “Джерело світу” армія Туреччини взяла під контроль 111 населених пунктів в Сирії.

Раніше він стверджував, що Туреччина не має наміру захоплювати сирійські території, а має намір встановити в регіоні безпечну зону, щоб розмістити в ній мільйони сирійських біженців.