Два підйомних крани підірвали в США

Вибух був запланований, і його зняли на відео. Будівлі зносять вже більше тижня: знесення почався після обвалу будівлі готелю Hard Rock.

Співробітники будівельної компанії в Новому Орлеані в США намагалися обрушити за допомогою вибухівки два крани. Про це повідомляє The New York Time у понеділок, 21 жовтня.

Будівельники прийняли рішення підірвати конструкції, а не розбирати їх: так виходило дешевше і безпечніше. Після вибуху, який здійняв хмари пилу, частина одного крана залишилася висіти над будівлею зруйнованого готелю, а іншого – впала на землю.

Знесення будівель йде вже більше тижня: він почався після того, як обвалилася будівля готелю Hard Rock, який будувався недалеко від кута французького історичного кварталу міста. Обидва крана були при цьому сильно пошкоджені.

Нагадаємо, що раніше в Росії підірвали 230-метрову телевежу. Жителі міста проводили мітинги з вимогою референдуму для з’ясування позиції городян, а також зверталися до президента та уряду. Це не вплинуло на рішення місцевої влади.

Також повідомлялося, що у Львові вперше демонтували багатоповерховий будинок-самобуд. Роботи з демонтажу семиповерхового будинку по вулиці Личаківській, 259 тривали більше місяця.