У США шкільний тренер запобіг стрілянину за допомогою обіймів

Шкільного тренеру вдалося запобігти стрілянину

Студент, який приніс до школи зброю, був поміщений під варту. В результаті він отримав три роки умовно, а тренера проголосили героєм.

В одній зі шкіл Портленда (штат Орегон) тренер з футболу та легкої атлетики Кианон Лоу запобіг стрілянину. Відеозапис інциденту, який стався ще в травні, опублікував телеканал ABC News 19 жовтня.

Молодий чоловік зі зброєю в руках зайшов в одну з шкільних аудиторій. На записі видно, як Лоу виходить з кімнати з рушницею в руках, віддає його іншому викладачеві, а потім обіймає юнака, міцно притискаючи до себе.

Stunning surveillance footage captured the moment a high school coach in Oregon disarmed a student with a shotgun and then embraced him. Police eventually arrived and took the student into custody. https://t.co/a5artNKKlJ pic.twitter.com/rIKG9Phl0e

— ABC News (@ABC) October 19, 2019

Пізніше в школу прибули правоохоронці й затримали юнака.

У поліції зазначили, що поведінка тренера продемонструвало кращий сценарій з того, що могло статися.

“Це був дуже емоційний момент і для нього, і для мене. Тоді я відчував до нього співчуття. Дуже часто, особливо коли ви молоді, ви не розумієте, що робите, поки все не закінчиться” − розповідав Лоу в травні.

У підсумку 19-річний студент уникнув реального терміну покарання. Він визнав себе винним в зберіганні вогнепальної зброї і отримав три роки умовно.

У США затримали 13-річну дівчинку за загрози однокласникам пальцем

Раніше повідомлялося, що в школі американського міста Хантінгтон-Парк затримали ученицю з зарядженим вогнепальною зброєю.