У Чилі три людини загинули в ході заворушень

Заворушення в Сантьяго

Люди загинули під час пожежі в одному з супермаркетів Сантьего. Також у поліції заявили про 156 постраждалих.

У Чилі з’явилися перші жертви заворушень, що виникли в ході протестів у столиці країни – місті Сантьяго. Три людини загинули при пожежі в одному з супермаркетів, повідомила мер Карла Рубилар в неділю, 20 жовтня.

“Ми повинні повідомити про те, що три людини загинули при пожежі в супермаркеті. Двоє згоріли живцем, а третій був доставлений в лікарню у важкому стані, але пізніше помер”, – заявила Рубилар в ході виступу, відео якого оприлюднено в її Twitter.

У свою чергу поліція міста повідомила про 156 постраждалих в ході протестів.

Нагадаємо, протести, які переросли у заворушення і зіткнення з поліцією, почалися в Сантьяго в понеділок, 6 жовтня. Їх викликало подорожчання вартості проїзду в метро на 30 песо (0,04 долара) до максимуму в 850 песо (1,2 долара).

Спочатку мирні акції 18 жовтня переросли у сутички з правоохоронцями – люди встановлювали барикади, стукали в каструлі на знак незгоди з збільшенням цін, завдали шкоди багатьом станцій метро, підпалили один з торгових центрів, автобуси. Вже 19 жовтня в центр Сантьяго була стягнута бронетехніка.

Президент Чилі Себастьян Піньєра оголосив надзвичайний стан у провінціях Сантьяго і Чакабуко, але протести продовжилися.

У суботу влада призупинили підвищення тарифів на проїзд до вироблення нових домовленостей.