Туреччина звинуватила курдів в 20 обстрілі

У районі міста Ет-Телль-ель-Абьяд в результаті обстрілу загинув турецький військовий і ще один отримав поранення.

Курдські загони народної самооборони вже 20 разів порушили угоду про безпечній зоні в прикордонних територіях Сирії, укладена за підсумками переговорів з делегацією США в минулий четвер. Про це повідомляє Анадолу з посиланням на Міноборони Туреччини в неділю, 20 жовтня.

Також військове відомство Туреччини повідомило про загибель турецького солдата при нападі курдів на патруль у районі міста Ет-Телль-ель-Абьяд. Ще один солдат отримав поранення.

“Терористи обстріляли з ПТРК і автоматичної зброї групу військових, які проводили спостереження і розвідку місцевості”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 жовтня Туреччина розпочала нову операцію в Сирії під назвою Джерело світу. Її метою є створення на півночі Сирії буферної зони, куди зможуть повернутися біженці. Цю територію Анкара має намір очистити від бійців курдських воєнізованих формувань.

Вже 17 жовтня США і Туреччина домовилися про припинення військової операції Джерело світу на п’ять днів. Але 18 жовтня турецька армія відновила атаки на місто Рас-ель-Айн на північному сході Сирії.