Трамп передумав проводити саміт G7 на своєму курорті в Майамі

Президент США Дональд Трамп

Причиною свого рішення американський лідер назвав “ірраціональну ворожість ЗМІ і демократів”.

Президент США Дональд Трамп відмовився від ідеї проведення саміту G7 на своєму курорті Trump National Doral Miami. Про це він повідомив у Twitter 20 жовтня.

“З-за ірраціональної ворожості ЗМІ та демократів ми більше не розглядаємо Trump National Doral Miami для проведення саміту. Ми почнемо негайно шукати інші варіанти, включаючи, можливо, Кемп-Девід. Спасибі!” − написав американський лідер.

За словами Трампа, він вважав, що “зробив щось дуже хороше для країни, запропонувавши для проведення саміту курорт”.

“Це великий, величезний (готель) в тисячі акрів, розташований поруч з міжнародним аеропортом. Кожна делегація мала б свою будівлю. Це було б краще, ніж інші варіанти. Я заявляв, що готовий нічого за це не отримати або, якщо це юридично припустимо, це нічого не коштувало б США. Але, як правило, ворожі ЗМІ та їх партнери демократи зійшли з розуму!” − підкреслив американський президент.

…..its own 50 до 70 unit building. Would set up better than other alternatives. I announced that I would be willing to do it at NO PROFIT or, if legally permissible, at ZERO COST to the USA. But, as usual, the Hostile Media & their Democrat Partners went CRAZY!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 20, 2019

Раніше повідомлялося, що саміт G7 в 2020 році пройде на курорті Трампа біля Майамі.