Міненерго США відмовилося передати документи для імпічменту Трампа

Міненерго відмовилося передати документи по імпічменту Трампа

У міністра енергетики просили надати документи про зустрічі американських чиновників з владою України.

Міністерство енергетики США відмовилося надати конгресменам документи, необхідні для розслідування в рамках процедури імпічменту глави держави Дональда Трампа. Про це пише Politico з посиланням на лист представника Міненерго до глав трьох комітетів палати представників.

За словами представника міністерства Меліси Бурнинсон, розслідування не було авторизовані належним чином. Крім того, мова йде про конфіденційних повідомлень між представниками виконавчої гілки влади, тому запитані документи не можуть бути надані конгресменам.

Вона зазначила, що згідно з рішенням Верховного суду США, у комітету палати при розслідуванні не може бути тих же повноважень, що біля палати представників в цілому.

Нагадаємо, телефонна розмова президента США з українським колегою Володимиром Зеленським, який відбувся 25 липня, став причиною скандалу і призвела до запуску процедури імпічменту Трампа.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання фінансової і військової допомоги Києву.

Трамп і Зеленський заперечують тиск в ході розмови.