Держдеп піднімав питання Байдена та України – ЗМІ

Ще в 2015 році тодішній член місії Держдепу в Україні піднімав питання про Burisma, але помічник запевнив Байдена у відсутності конфлікту інтересів.

Заступник помічника держсекретаря США у справах Європи і Євразії Джордж Кент заявив, що ще в 2015 році піднімав питання роботи Хантера Байдена в компанії Burisma в Україні. Про це він сказав на слуханнях у Конгресі, з посиланням на власні джерела повідомляє Reuters в суботу, 19 жовтня.

Повідомляється, що Кент, який в 2015 році обіймав посаду заступника голови місії Держдепу в Україні, повідомив, що йому було відомо про членство Байдена-молодшого в раді директорів Burisma.

Тоді ж він поспілкувався про це з помічником віце-президента Джо Байдена на предмет конфлікту інтересів, однак чиновник відповів лише, що “помирав від раку інший син Байдена, і сім’я не мала можливостей для вирішення проблем”.

Нагадаємо, телефонна розмова президента США з українським колегою Володимиром Зеленським, який відбувся 25 липня, став причиною скандалу і призвела до запуску процедури імпічменту Трампа.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання фінансової і військової допомоги Києву.

Трамп і Зеленський заперечують тиск в ході розмови.