Лукашенко вирішив, чим займеться після президентства

Олександр Лукашенко заявив, що хотів би бути ректором “де-то в установі” та займатися викладацькою діяльністю.

Президент Олександр Лукашенко заявив, що після закінчення президентського терміну волів би стати ректором “де-то в установі”. Про це він сказав під час свого виступу на зустрічі в Академії управління, передає агентство Белта в п’ятницю, 18 жовтня.

Лукашенко все ж зазначив, що він не може сам собі призначити перед відходом”. У зв’язку з цим він висловив свою готовність до компромісу у вигляді викладацької діяльності.

“Це те, що я сприймаю”, – сказав він.

На закінчення він зазначив, що в майбутньому він буде частіше влаштовувати бесіди зі студентами, сказавши, що раз в два місяці точно буде у студентів, в аудиторіях.

“Як не кажи, молодь – майбутнє, але студенти – це основа будь-якої держави, вони будуть визначати його обличчя”, – підкреслив він.

Нагадаємо, два тижні тому Лукашенко вперше зустрівся з Зеленським. Переговори президентів пройшли в рамках другого Форуму регіонів України і Білорусі в Житомирі.

Під час виступу Лукашенко закликав Захід “прокинутися” і допомогти Україні вирішити проблему Донбасу. Він вважає, що Захід залишив Зеленського з Донбасом один на один і його “завантажили цим страшним вантажем”.