Лукашенко розповів, як Клінтону посаду пропонував

Лукашенко вважає, що американський президент не впорається з керівництвом пострадянської країни

Білоруський президент у кулуарах міжнародного саміту жартома запропонував Єльцину дати Клінтону пост в Союзній державі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко жартома пропонував 42-му президентові США Біллу Клінтону пост в Союзній державі. Про це в п’ятницю, 18 жовтня, розповів сам Лукашенко, виступаючи в Академії управління, повідомляє БелТА.

“Я Єльцину кажу: “Слухай, Борисе, давай йому (Клінтону – ред.) запропонуємо посаду?” Він на мене дивиться серйозно: “Яку?” Я кажу: “В Союзну державу візьмемо його керівником, він же у нас все одно з нашої подачі буде вирішувати проблеми”, – розповідає білоруський президент.

За його словами, таку пропозицію він зробив в кулуарах міжнародного саміту, де зустрівся з тодішніми лідерами Росії та США. Американський президент збирався залишати свою посаду і, за словами Лукашенка, поки не знав, чим буде займатися далі.

“Єльцин зичним голосом розреготався, що всі на нас звернули увагу. Клінтон теж сміється, але не розуміє, про що ми говоримо. Перекладач йому переклав – він ще більше почав сміятися”, – продовжив Лукашенко.

Разом з тим він висловив думку, що президенту США буде важко керувати в Білорусі або Росії. “Доведеться займатися і фермами, і картоплею, а не тільки думками людей. Поспостерігайте за роботою президентів на пострадянському просторі і нашого улюбленого і шанованого Дональда Трампа – дві великі різниці”, – підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, два тижні тому Лукашенко вперше зустрівся з Зеленським. Переговори президентів пройшли в рамках другого Форуму регіонів України і Білорусі в Житомирі.

Під час виступу Лукашенко закликав Захід “прокинутися” і допомогти Україні вирішити проблему Донбасу. Він вважає, що Захід залишив Зеленського з Донбасом один на один і його “завантажили цим страшним вантажем”.