У США затримали третього бізнесмена по справі Трампа

Підприємець Девід Корреа прилетів до Нью-Йорка для того, щоб добровільно здатися владі.

Агенти ФБР заарештували в нью-йоркському аеропорту ім. Кеннеді бізнесмена Девіда Корреа, який є діловим партнером Ігоря Фрумана і Лева Парнасу, повідомляє The Guardian.

Девіда Корреа звинувачують у порушенні законів про фінансування виборчих кампаній, фінансовому шахрайстві і незаконному лобіюванні інтересів іноземної держави в США.

Підприємець прилетів до Нью-Йорка для того, щоб добровільно здатися владі.

Це четвертий чоловік, заарештований за порушення у фінансуванні виборчої кампанії, пов’язані з партнерами Руді Джуліані.

44-річний Корреа був названий в обвинувальному висновку разом з двома соратниками Джуліані та ще одним чоловіком, заарештованих минулого тижня за звинуваченням у незаконному внесок для підтримка Дональда Трампа на виборах.

Нагадаємо, адвокат глави американського президента Дональда Трампа Рудольф Джуліані опинився в центрі уваги ЗМІ після того, як у Вашингтоні почався великий скандал через тверджень про надання Трампом під час телефонної розмови тиску на президента України Володимира Зеленського з метою спонукати Київ допомогти главі вашингтонської адміністрації переобратися на другий термін в 2020 році.

Висловлювалися припущення, що американський лідер домагався від свого українського колеги розслідування дій сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання Києву фінансової і військової допомоги. Після чого в США запустили процедуру імпічменту Трампа.