Трамп оцінив рішення Ердогана щодо Сирії

Президент США Дональд Трамп

Американський лідер назвав турецького колегу іншому і підкреслив, що тепер санкції щодо Анкари не знадобляться.

Президент США Дональд Трамп назвав турецького лідера Реджепа Тайіпа Ердогана своїм другом і наголосив, що Вашингтон не буде вводити санкції проти Анкари. Про це він заявив у четвер, 17 жовтня, виступаючи перед журналістами, повідомляє ТАСС.

“Я хотів би привітати президента Ердогана, він мій друг, і я радий, що у нас не виникло проблем. Він вчинив правильно, і я дійсно ціную це”, − зазначив Трамп і додав, що “санкції не знадобляться, оскільки Туреччина робить те, що вона робить”.

Також американський лідер підкреслив, що готовий прийняти Ердогана у Вашингтоні в листопаді.

“Тепер я б сказав, що це дуже відкрито. Я б сказав так, він приїде. Він вступив чудово, він − лідер”, − заявив президент США.

Раніше плани проведення переговорів з Ердоганом потрапили під питання через військової операції Туреччини в Сирії.

За словами американського лідера, США не розраховували на настільки швидкі домовленості з Туреччиною про припинення вогню на півночі Сирії.

“Я не думав, що все вийде так швидко, я не думав, що все вийде так добре. Це великий день для США, це великий день для Туреччини, це великий день для наших партнерів , великий день для курдів, і це також великий день для всієї цивілізації”, − зазначив він.

Нагадаємо, 9 жовтня Туреччина розпочала нову операцію в Сирії під назвою