Не валяй дурня. Трамп написав лист Ердогану

Трамп закликав зупинити вторгнення Туреччини в Сирію

У листі американський лідер закликає турецького колегу “не валяти дурня” і “не підводити весь світ” своєю військовою операцією.

Президент США Дональд Трамп направив лист голові Туреччини Реджепа Тайипу Ердогану. Документ опублікував телеканал CNN.

Уточнюється, що лист датований 9 жовтня. В цей день Туреччина почала військову операцію в Сирії. У листі американський лідер закликає турецького колегу «не валяти дурня» і «не підводити весь світ» своєю військовою операцією.

“Давайте виробимо гарну угоду! Ви не хочете нести відповідальність за безжальні вбивства тисяч людей, і я не хочу нести відповідальність за руйнування турецької економіки — а я буду … Не будь упертим хлопцем”, – написав Трамп.

Він нагадав Ердогану, що США вже вводили санкції проти двох турецьких міністрів з-за справи американського пастора Ендрю Брансона.

Раніше повідомлялося, президент США Дональд Трамп підписав указ про введення санкцій у відношенні Туреччини.

Поки що у списку заходів виявилися міністерства оборони і енергетики Туреччини, а також голови цих міністерств і заступник голови правлячої в Туреччині Партії справедливості і розвитку.

Американський лідер також заявив, що припиняє переговори з Анкарою про торговельну угоду і підвищує до 50% ввізні мита на турецьку сталь.

Туреччина має намір відповісти на дії Вашингтона.