Кліматичні активісти заблокували лондонське метро

Акція мітингувальників призвела до зіткнень і бійок з пасажирами, які у відновленні роботи метро були зацікавлені більше, ніж в ідеях активістів.

Активісти, які вимагають протидії зміні клімату, вранці у четвер, 17 жовтня, порушили роботу метро на сході Лондона. Акція мітингувальників призвела до фізичного протистояння між розлюченими пасажирами і протестувальниками, повідомляє Reuters.

Активісти залізли на дах поїзда, заблокувавши таким чином його рух, а пасажири намагалися їх звідти поцупити.

На опублікованому відео зображені демонстранти, які розгортали банер над поїздом у лондонській підземці в Кеннінг-Тауні, перш ніж їх закидали їжею і фізично стягнули пасажири. Після цього зав’язалася бійка.

Британська транспортна поліція заявила, що відреагувала на інциденти в Шадуелле, Стратфорді і Кеннінг-Тауні, недалеко від лондонського фінансового району Канарі Уорф.

Meanwhile Extinction Rebellion tried to block Jubilee Line trains in Canning Town and this is the commuters’ reaction… it’ll be another loooooong day. pic.twitter.com/vVgqsoeVTe

— Antonello Guerrera (@antoguerrera) October 17, 2019

Декількома днями раніше повідомлялося, що кліматичні активісти припинили масові акції протесту в Лондоні після того, як Скотленд-Ярд наклав заборону на мітинги під загрозою арешту.

Перед цим в аеропорту Лондона чоловік забрався на літак в знак протесту, проти змін клімату.