У Німеччині співробітники кур’єрської компанії померли протягом дня

Поліція розслідує таинсвенную смерть співробітників кур’єрської служби

Поліція не бачить зв’язку між смертями і вважає їх збігом, однак, перевірку проводить у захисних костюмах.

У Німеччині протягом декількох годин при нез’ясованих обставин загинули два співробітники компанії по доставці вантажів Hermes, ще одного чоловіка знайшли тяжко пораненим. Про це в середу, 16 жовтня, повідомляє NTV.

Зазначається, що у вівторок вранці на території диспетчерського центру Hermes в Гальденслебене знайшли мертвим 58-річного чоловіка. Через кілька годин вдень мертвим виявили 45-річного чоловіка на водійському сидінні в фургоні.

Крім того, на території диспетчерського центру знайшли тяжко пораненим ще одного чоловіка. Однак поліція заявила, що цей випадок не викликає у них ніяких підозр.

Смертельні випадки поліція вважає “нещасливою ланцюжком збігів”. Команда з 120 чоловік екстрених служб була залучена для розслідування смертей. Вони оглянули фургон на предмет можливого токсичного забруднення.

Коли вони відкрили пакети всередині фургона, то знайшли невелику кількість токсичної речовини. Однак поліція заявила, що виявлене кількість токсинів не представляє небезпеки.

Правоохоронці повідомили, що початкові медичні обстеження свідчать про незв’язаності обох смертей, і немає ніяких конкретних ознак отруєння.

Пожежники в захисних костюмах і з дихальними масками вночі відвідали квартиру, куди 45-річний співробітник Hermes доставив посилку перед смертю. Вони перевірили посилку на можливі токсини і теж нічого не виявили.

“Ми припускаємо, що це нещасливий збіг обставин, але ми просто не можемо виключити, що це була небезпечна ситуація”, – заявив вночі представник поліції Маттіас Люткемиллер з поліції Берда.

В депо Hermes працюють 3000 співробітників. У вівторок ввечері компанія тимчасово припинила роботу в цілях безпеки.

Нагадаємо, кілька років тому збігом визнали одночасну смерть двох туристок з Петербурга, померлих під час автобусної подорожі через територію Польщі.

Раніше німецькі вчені назвали причину смерті давньоєгипетської цариці Хатшепсут.