У Британії запустили новинний канал, не висвітлює Brexit

Канал буде розповідати про те, що відбувається в країні і в світі, не зачіпаючи тему виходу Британії з ЄС. За три роки британці стомилися від політичних дебатів навколо теми.

У Великобританії телеканал Sky News запустив канал новин, який не буде висвітлювати Brexit, тому що британці стомилися від цієї теми. Про це Sky News повідомив у середу, 16 жовтня.

За даними телеканалу, проведене влітку дослідження показало, що третина людей повністю уникає новин. Понад 70% опитаних звинуватили Brexit, заявивши, що вони дуже засмучені політичними дебатами навколо нього. Майже 60% сказали, що новини мають негативний вплив на їх настрій, а 40% вважають, що відчувають себе безсилими впливати на події.

Sky News продовжить висвітлювати Brexit на головному каналі. Паралельно на платній платформі буде запущена нова програма новин, в якій не буде новин про Brexit. Sky News Brexit-Free вийде в ефір у середу на каналі Sky 523 і буде транслюватися з 17:00 до 22:00 з понеділка по п’ятницю.

“Brexit – це історична подія, яка має великий вплив, і ми надалі будемо висвітлювати її. Новий канал просто дає людям можливість відпочити від Brexit, застосувати фільтр до їх заголовків та почути про проблеми далеко від Вестмінстера і Брюсселя з акцентом на жорстку, оригінальну журналістику”, – сказав Джон Райлі, керівник Sky News.

Раніше повідомлялося, що в переговорах Британії та ЄС за Brexit з’явилися оптимістичні сигнали.

Також Борис Джонсон пішов на компроміс з Brexit. Він заявив, що не буде проводити перевірки на кордоні між Республікою Ірландія і Північною Ірландією. Однак у Єврокомісії назвали “спірним” цей компроміс Джонсона.