У США слідство отримало доступ до рахунків Джуліані

Особистий адвокат Трампа Рудольф Джуліані

Прокурорів цікавить інформація про участь адвоката Трампа у комерційних операціях в Україні та його зустрічах у цій країні.

Федеральні прокурори Манхеттена отримали доступ до даних про банківських рахунках особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані в рамках справи про Україну. Про це в понеділок, 14 жовтня, повідомляє The Hill.

Зазначається, що джерела розповіли The Wall Street Journal, про те, що слідчих цікавить інформація про участь Джуліані в комерційних угодах в Україні та його зустрічах у цій країні, а також те, що його фірма робила “для мера українського міста”. Ймовірно, мова йде про київський чолі Віталія Кличка.

“Дослідження банківських документів Джуліані і ділових зв’язків в Україні свідчать про те, що слідчі приділяють увагу аналізу його взаємодії з країною”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Сан-Франциско заарештували американського бізнесмена українського походження Андрія Кукушкіна, який фігурує в справі Лева Парнасу та Ігоря Фрумана.

Затримані в США бізнесмени працювали на Фірташа

За даними The New York Times, у США проти адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані ведеться розслідування про лобізм. Розслідування пов’язане зі справою проти Фрумана і Парнасу. Джуліані заперечує всі звинувачення, але визнає, що він і його помічники працювали разом з українськими прокурорами. Зокрема, вони збирали потенційно небезпечну інформацію про колишнього посла США в Україні Марі Йованович, колишнього віце-президента США Джо Байдена і його сина Хантере.