У Німеччині розгромили турецькі кафе і магазини

У Німеччині проходять протести прокурдские

Учасники прокурдского протесту громили турецькі кафе і магазини в Німеччині. В результаті п’ятеро людей, включно з поліцейським, отримали травми.

Щонайменше п’ятеро людей, включно з поліцейським, отримали травми під час курдських демонстрацій в німецькому місті Фігню в понеділок. Про це повідомляє DW.

Поліція заявила, що зіткнення спалахнули, коли натовп проходила повз торгового кіоску. Людина всередині кіоску провокувала колону, показуючи рукою образливі жести. Чоловік і жінка всередині кіоску отримали травми в результаті зіткнень.

Після цього демонстранти розбили вікна і зламали меблі в турецькому кафе. Постраждали один з співробітників і один поліцейський.

За даними німецьких ЗМІ, організатором акції був німець, який регулярно координує демонстрації з різних приводів в місті. Він також постраждав, намагаючись заспокоїти деяких протестувальників.

#DPolGHH #Herne #Polizei #Kurden#Demo eskaliert – Angriff auf das Café eines türkischen Kulturvereins. ⬇️ https://t.co/3XYnnTE5Oo

— DPolG Hamburg (@DPolGHH) 14 жовтня 2019 р.

Агентство DPA повідомляє, що акція протесту, в якій взяли участь близько 350 осіб, не була санкціонована місцевою владою.

Нагадаємо, 9 жовтня Туреччина розпочала нову операцію в Сирії під назвою