У Голландії сім’я дев’ять років жила в підвалі

Чоловік і шість його дорослих дітей жили в підвалі

Один із синів втік і, випивши в барі п’ять порцій пива, попросив про допомогу. Його сім’я жила в підвалі, чекаючи кінця світу.

У Нідерландах правоохоронці виявила сім’ю, яка дев’ять років провела в підвалі, “чекаючи кінця часів”. Про це у вівторок, 15 жовтня, повідомляє BBC.

58-річний чоловік і шість його дорослих дітей – у віці від 16 до 25 років – проживали на фермі в північній провінції Дренте.

Їх знайшли після того, як син замовив пиво в барі в сусідньому селі Руйнерволд, а потім повідомив працівникам, що йому потрібна допомога. Свідки сказали, що він виглядав розгубленим.

“Він замовив п’ять порцій пива і випив їх. Тоді я поспілкувався з ним, і він розповів, що втік і потребує допомоги… тоді ми викликали поліцію”, – сказав власник бару Кріс Вестербек.

Він додав: “У нього було довге волосся, брудна борода, старий одяг. Він сказав, що ніколи не ходив до школи і не був у перукаря дев’ять років”.

Його сім’я жила в ізоляції, “чекаючи кінця часів”, повідомляють місцеві ЗМІ.

У Мережу потрапив відеозапис, яку CNN зберігав на випадок кінця світу

Раніше повідомлялося, що сім бізнесменів з Кремнієвої долини купили бункери на випадок кінця світу і закопали їх у Новій Зеландії.