Туреччина не відмовиться від операції в Сирії через санкції

Санкції не зупинять військову операцію Туреччини в Сирії

Раніше Трамп підписав указ про введення санкцій у відношенні Туреччини через військової операції в Сирії.

Туреччина не відмовиться від військової операції в Сирії через санкції США, заявив у вівторок, 15 жовтня, спікер парламенту Туреччини Мустафа Шентоп, повідомляє ТАСС.

“Ні в якому разі… Туреччина не дозволить створити коридор для терористичних формувань прямо біля кордонів”, – сказав Шентоп.

Він додав, що санкції США не стали несподіванкою для Туреччини.

“У цьому немає нічого несподіваного, бо вже обговорювалося в США. Вони думають, що можуть керувати міжнародною політикою шляхом запровадження санкцій, але вони не праві. Санкції – не шлях досягнення результатів у міжнародній політиці, виходячи із світового досвіду”, – сказав Шентоп. Він додав, що насправді санкції посилюють країни, на які їх накладають, “Туреччина не буде винятком”.

Тим часом Міноборони Росії повідомляє, що американські військові покинули дві свої бази в Сирії.

“Військовослужбовці ЗС США покинули свої бази в районах населеного пункту Дадат, розташованого на північний захід від міста Манбидж, і Умм-Миаль, убуває в напрямку кордону Сирії з Іраком. В даний час Дадат і Умм-Миаль зайняті сирійськими урядовими військами”, – йдеться в повідомленні.

Раніше журнал Newsweek повідомив, що Вашингтон домовився з Москвою про передачу контролю над сирійським Манбиджем. У публікації стверджувалося, що США приступили до виведення своїх військ з міста і планують посприяти тому, щоб ВС РФ закріпилися там на тлі спроб Туреччини розгромити контролюючі Манбидж Сили демократичної Сирії, підтримувані Вашингтоном.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп підписав указ про введення санкцій у відношенні Туреччини. Заходи торкнулися приватних осіб, пов’язаних з турецьким урядом людей, а також ряду організацій.

Після цього Туреччина пообіцяла ненапад на сирійське місто Кобани.