США не видали візи 18 дипломатів з Росії

Між США і РФ розгорається візовий спір

За поточний тиждень США не видали російським дипломатам жодної візи, стверджують в представництві РФ при ООН.

Влада США не видали візи 18 російським дипломатам у ході нинішньої сесії Генасамблеї ООН. Про це сказав на засіданні Шостого комітету, що займається правовими питаннями, заступник голови російського представництва при організації Геннадій Кузьмін, повідомляє РИА Новости у вівторок, 15 жовтня.

При цьому дипломат зазначив, що за поточний тиждень США не видали жодної візи. Зокрема, без візи залишився перекладач, який повинен був перекладати на англійську мову виступу російських делегатів у Шостому комітеті.

Раніше у вересні США не видали частини російської делегації візи для участі в Генасамблеї ООН, а також у засіданні Першого комітету організації. Візу не отримав член Ради Федерації Костянтин Косачов.

Після цього Перший і Шостий комітети Генасамблеї ООН на знак протесту призупинили на кілька годин роботу, а перший заступником постійного представника Росії при організації Дмитро Полянський на тлі візової політики США запропонував перенести сесії з Нью-Йорка в Вену або Женеви.

Американці заявили, що проблема виникла через термінів подачі документів. У Москві стверджують, що всі подали вчасно і звинуватили США у розв’язуванні візової війни.