Прокуратура отримала доступ до даних про рахунки адвоката Трампа

Рудольф Джуліані і Дональд Трамп

Слідство цікавить участь Рудольфа Джуліані в комерційних угодах в Україну і його зустрічі в цій країні.


Відомості про банківські рахунки особистого адвоката глави американського президента Дональда Трампа Рудольфа Джуліані стали доступні прокуратурі Південного округу штату Нью-Йорк, вивчає діяльність юриста в Україні. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.

За їхніми відомостями, слідство цікавить участь екс-мера Нью-Йорка Джуліані в комерційних угодах в Україну і його зустрічі в цій країні. За інформацією співрозмовників видання, слідчі цікавляться тим, що фірма Джуліані робила для Віталія Кличка.

“Вони можуть збирати інформацію про моєму українському бізнесі скільки завгодно”, – відповів юрист на прохання журналістів прокоментувати цю інформацію.

При цьому Джуліані зазначив, що його не повідомляли про проведення розслідування.

Нагадаємо, Джуліані опинився в центрі уваги ЗМІ після того, як у Вашингтоні почався великий скандал через тверджень про надання Трампом під час телефонної розмови тиску на президента України Володимира Зеленського з метою спонукати Київ допомогти главі вашингтонської адміністрації переобратися на другий термін в 2020 році.

Висловлювалися припущення, що американський лідер домагався від свого українського колеги розслідування дій сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання Києву фінансової і військової допомоги. Після чого в США запустили процедуру імпічменту Трампа.