У США розбився канадський навчальний літак

Аварія сталася незадовго до авіашоу, яке повинно було відбутися в Атланті. Пілот встиг катапультуватися.

Навчально-тренувальний літак Королівських ВПС Канади CT-144 Tutor зазнав аварії в штаті Джорджія на південно-сході США. Про це 13 жовтня повідомило федеральне управління цивільної авіації США (FAA) в Twitter.

Зазначається, що інцидент стався на пасовищі неподалік від міста Брукс приблизно о 13.30 (20.30 за київським часом). Пілот успішно катапультувався.

Airplane crash. A Canadian Snowbird from Atlanta airshow. Pilot ejected safely, but the plane not so much. #atlantaairshow#planecrash #atlanta pic.twitter.com/JsUIv6Nk16

— Charlotte Cliche (@CharlotteCliche) October 13, 2019

ВПС Канади, в свою чергу, уточнили в Twitter, що аварія сталася незадовго до авіашоу, яке повинно було відбутися в Атланті.

“Зараз занадто рано говорити про причини інциденту. Ми раді, що Кевін (Домон-Гарньє, пілот літака) і публіка не постраждали”, − зазначено в повідомленні.

Snowbird 5, Capt Kevin Domon-Grenier a fait une éjection de son avion avant notre performance à Atlanta cet après-midi. Capt Domon-Grenier s’est est rendu au sol sans blessures. L’avion s’est est posé dans une zone inhabitée au sud du site et personne n a été blessé. pic.twitter.com/xFgIbXGSrK

— CF Snowbirds (@CFSnowbirds) October 13, 2019

В Альпах літак повис на проводах

Раніше повідомлялося, що на північному-заході Франції під час навчань розбився винищувач F-16 ВПС Бельгії.