У США заарештували третього пов’язаного з Трампом вихідця з СРСР

Очікується, що заарештованого Андрія Кукушкіна переведуть в Нью-Йорк, де йому будуть пред’явлені звинувачення.

Федеральний суд Сан-Франциско заарештував американського бізнесмена, вихідця з Української РСР Андрія Кукушкіна, якого звинувачують у порушенні правил фінансування виборчих кампаній, повідомляє CBS.

За даними телеканалу, бізнесмен узятий під варту до слухань, які повинні відбутися в п’ятницю. Пізніше його переведуть в Нью-Йорк.

46-річний Кукушкін – один з чотирьох американських громадян, яким були пред’явлені звинувачення змові для залучення коштів бізнесмена з Росії на фінансування виборчих компаній у США. Інші підозрювані – вихідці з Української та Білоруської РСР Лев Парнас, Ігор Фруман, а також народився в США Девід Коррейа.

Як випливає з обвинувального висновку, вони залучали гроші підприємця з російським громадянством, чиє ім’я не розкривається.

Затримані в США бізнесмени працювали на Фірташа

За даними американської прокуратури, Фруман і Парнас займалися незаконною діяльністю з 2018 року. Обвинувачені підтримували зв’язок з російським бізнесменом і залучали його гроші ще й для проведення лобістських компаній в інтересах свого бізнесу у США. 9 жовтня Парнаса і Фрумана затримали.