У США чоловіки намагалися напоїти пивом алігатора

Двоє чоловіків зловили тварину голими руками на узбіччі дороги і спробували залити йому пиво в пащу.

В американському штаті Флорида двоє чоловіків були арештовані після того, як зловили дитинча алігатора і намагалися пригостити його пивом. Про це напередодні повідомив Newsweek.

Зазначається, що інцидент стався на цьому тижні в містечку Палм-Сіті, розташованому в гирлі річки Сент-Луси. Двоє чоловіків – 27-річний Тімоті Кепці і 22-річний Ноа Осборн – побачили маленького крокодила на узбіччі дорозі зловили його голими руками.

Потім один з них почав провокувати рептилію, розмахуючи рукою, а коли алігатор роззявив пащу, спробував залити туди пиво. Весь інцидент був знятий на відео.

Крокодилові став вести себе ще більш агресивно, після чого чоловіки, за їх словами, відпустили тварина. Чого саме вони намагалися досягти своїми діями, пояснити правоохоронцям вони так і не змогли. При цьому запевнили, що самі вони не були сильно п’яні і випили “лише пару пляшок”.

Хоча в результаті події ніхто не постраждав, чоловіки були арештовані і в той же день випущені під заставу в $5 тис. і $2,5 тис. відповідно. Справа в тому, що спроби зловити алігатора у Флориді караються законом.

“Ніхто не має права навмисно вбивати, калічити, заволодівати або іншим чином ловити алігатора або іншого представника загону крокодилів”, – говорить місцевий закон.

Раніше повідомлялося, що на Ямайці рибалка вижив після того, як крокодил схопив його за голову. Також Корреспондент.net писав про те, що крокодил радянського космонавта відкусив руку 79-річному шведу.