В Токійському затоці затонув корабель з-за тайфуну

Тайфун Хагибис обрушився на Японію 12 жовтня

На борту судна водотоннажністю близько двох тисяч тонн перебували 12 осіб – троє громадян М’янми, сім Китаю і двоє В’єтнаму.

Вісім осіб вважаються зниклими безвісти, після того як панамський судно JIA DE під час тайфуну Хагибис пішло на дно в Токійському затоці. Про це повідомляє японське агентство Kyodo з посиланням на берегову охорону Японії в неділю, 13 жовтня.

Всього на борту судна водотоннажністю близько двох тисяч тонн перебували 12 осіб – троє громадян М’янми, сім Китаю і двоє В’єтнаму.

Пізніше стало відомо, що трьох членів екіпажу вдалося врятувати, одного моряка виявили загиблим.

Раніше повідомлялося, що число загиблих в результаті тайфуну Хагибис в Японії збільшилася до восьми осіб. Ще не менше 17 осіб числяться зниклими без вісті і 106 – постраждали.

Нагадаємо, 12 жовтня тайфун Хагибис обрушився на основний японський острів Хонсю в районі півострова Ідзу. Швидкість вітру в центрі досягає 45 метрів в секунду, при поривах – до 65 метрів в секунду.

Через тайфун у Японії сталася повна зупинка залізничного та авіаційного сполучення. Спостерігаються масштабні відключення електроенергії і збої в роботі ліній телефонного зв’язку та інтернету.