Тайфун в Японії: кількість загиблих зросла в три рази

Тайфун Хагибис може виявитися для Японії самим руйнівним з 1958 року

В усуненні наслідків стихії беруть участь понад 110 тисяч осіб – поліцейських, пожежників, співробітників берегової охорони та сил самооборони.

В результаті удару потужного тайфуну Хагибис кількість жертв у Японії досягла 25 осіб і може ще збільшитися. Про це повідомляє Kyodo у неділю, 13 жовтня.

Відзначається, що ще 15 людей вважаються зниклими без вести. Травми отримали 166 осіб.

Без світла досі залишаються 200 тисяч домогосподарств в Токіо і в сусідніх префектурах.

Влада зберігає в силі накази про евакуацію у відношенні 3 млн осіб у кількох префектурах, включаючи Токіо, Канагава, Ніїгата, Фукусіма, Гумма, Тіба. Також було оголошено попередження про загрозу розливу 14 річок з-за дощів.

В усуненні наслідків стихії беруть участь понад 110 тисяч осіб – поліцейських, пожежників, співробітників берегової охорони і членів сил самооборони Японії.

Раніше повідомлялося, що число загиблих в результаті тайфуну Хагибис зросла до восьми осіб. Ще не менше 17 осіб вважалися зниклими без вісті і 106 – постраждали.

Нагадаємо, 12 жовтня тайфун Хагибис обрушився на основний японський острів Хонсю в районі півострова Ідзу. Швидкість вітру в центрі досягає 45 метрів в секунду, при поривах – до 65 метрів в секунду.

Через тайфун у Японії сталася повна зупинка залізничного та авіаційного сполучення. Спостерігаються масштабні відключення електроенергії і збої в роботі ліній телефонного зв’язку та інтернету.

За даними місцевих ЗМІ, тайфун Хагибис може виявитися для Японії самим руйнівним з 1958 року. Тоді країна потрапила під удар урагану Іда, який забрав життя 1200 осіб.