Надпотужний тайфун в Японії: двоє загиблих, 70 поранених

На Японію обрушився надпотужний тайфун

Один чоловік загинув після того, як автомобіль, в якому він перебував, перекинуло шквальним вітром. Ще один чоловік загинув через сходження зсуву на його будинок.

Принаймні дві людини загинули і ще 70 постраждали в Японії через тайфун Хагибис, який в даний час рухається у напрямку до Токіо. Про це в суботу повідомило агентство Kyodo.

Один чоловік загинув після того, як автомобіль, в якому він перебував, перекинуло шквальним вітром. Ще один чоловік загинув через сходження зсуву на його будинок. Пошкодження внаслідок удару стихії також зафіксовані в 57 містах трьох префектур центральної частини країни, включаючи Токіо.

Удар стихії викликав повну зупинку залізничного та авіаційного сполучення, масштабні відключення електроенергії і збої в роботі ліній телефонного зв’язку та інтернету. У містах центральної частини країни зафіксовано сходження зсувів і розливи річок.

Раніше повідомлялося, що надпотужний тайфун Хагибис наближається до центральної частини Японії. У сусідніх з Токіо районах, десятки тисяч жителів вже залишилися без електрики.