Затримані в США бізнесмени працювали на Фірташа

Лев Парнас і Ігор Фруман

ЗМІ дізналися про зв’язки помічників адвоката Трампа Джуліані, які затримали в США, з українським бізнесменом Дмитром Фірташем

Затримані в США бізнесмени Лев Парнас і Ігор Фруман, яких пов’язують з адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані, працювали на українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

ЗМІ передбачає, що Парнас був перекладачем для адвокатів, що представляють інтереси Фірташа.

Людина, знайомий з ситуацією, розповіло агентству, що Парнас і Фруман працювали на Фірташа протягом декількох місяців.

Також за даними джерела, Фірташ фінансував діяльність двох соратників Джуліані. За яку саме діяльність або послуги, скільки грошей отримали і за який період — джерело не уточнило.

Джуліані в інтерв’ю агентству визнав, що Парнас і Фруман за останні два місяці “три-шість разів бували у Відні”. При цьому, адвокат Трампа відмовився називати мета поїздок.

Агентство додає, що незадовго до затримання в інтерв’ю Reuters Парнас заявив, що Фірташа “підставили прокурори і дипломати США”.

“Вони затримали невинну людину, такого як Дмитро Фірташ, і намалювали його таким собі поганим мафіозним хлопцем, яким він явно не є. Це один із самих чесних бізнесменів. Неймовірний бізнесмен”, – заявляв Парнас.

На його думку, Фірташ став жертвою “кліки, яка була причетна до замовчування корупції з боку Джо Байдена і його сина в Україні.

Украинагейт. У США затримали двох свідків

Нагадаємо, кількома днями раніше у США заарештували двох помічників адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані, які допомагали йому вирішувати “українське питання”.

Пізніше стало відомо, що Парнаса і Фрумана звинувачують у порушенні правил фінансування виборчих кампаній у США.