На Японію обрушився надпотужний тайфун

Більше 45 тисяч будинків вже залишилися без світла. До Токіо тайфун наблизиться наступної ночі.

Надпотужний тайфун Хагибис наближається до центральної частини Японії. У сусідніх з Токіо районах, десятки тисяч жителів вже залишилися без електрики. Про це в суботу, 12 жовтня, повідомляє агентство Кіодо.

Зазначається, що до столиці Японії тайфун наблизиться в ніч з суботи на неділю, але він вже викликав масштабні перебої в залізничному і авіаційному сполученні.

Так, у місті Матіда, яке адміністративно належить до столичній префектурі, без світла залишилися понад 10 тисяч будинків, в префектурі Канагава – 23 тисячі. У префектурі Тіба, яка до цього постраждала від сильного тайфуну у вересні, без світла залишилися 12 тисяч будинків.

Рекомендації з евакуації отримали більше 200 тисяч чоловік. Метеорологи порівнюють тайфун з тим, що в 1958 році забрав життя понад 1200 людей.

Тайфун Хагибис зараз рухається зі швидкістю 25 кілометрів на годину. Пориви вітру в його центральній частині досягають швидкості 65 метрів в секунду.

Нагадаємо, наприкінці вересня в результаті тайфуну Тапа в Японії постраждали 30 осіб. Також повідомлялося, що проходження тайфуну Тапа призвело до скасування понад 900 авіарейсів в Японії і Південній Кореї. Майже 500 тисяч будинків під Токіо залишилися без світла через масштабних розривів ліній електропередач.