Трамп заявив, що Зеленський поклав край розмовам про імпічмент

Трамп вважає, що тема імпічменту закінчена

Президент США прокоментував висловлювання українського колеги про їх спільній розмові, який призвів до запуску процедури імпічменту.

Президент США Дональд Трамп у своєму повідомленні в Twitter відреагував на коментарі президента України Володимира Зеленського під час прес-марафону 10 жовтня щодо їх загальної розмови, стенограма якого була опублікована.

Журналісти багато запитували в українського лідера, не чинили на нього тиск і чи вважає він прийнятною риторику Трампа і тон розмови. Зеленський тиск з боку американського лідера заперечував.

“Президент України Володимир Зеленський заявив журналістам у четвер, що його суперечливий липневий дзвінок з президентом Трампом не передбачав хабарництва, шантажу або ділової боротьби, як стверджують налаштовані на імпічмент демократи”, – Трамп навів цитату про прес-марафоні з сайту Fox News і від себе додав: “Це повинно негайно припинити розмови про імпічмент”.

Нагадаємо, Зеленський в ході прес-марафна оцінив вплив розмови з Трампом на відносини країн.

Нагадаємо, телефонна розмова президента США з українським колегою Володимиром Зеленським, який відбувся 25 липня, став причиною скандалу і призвела до запуску процедури імпічменту Трампа.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина Байдена в обмін на надання фінансової і військової допомоги Києву.

Трамп і Зеленський заперечують тиск в ході розмови.