Прокуратура Німеччини визнала стрілянину біля синагоги терактом

Дії напав розцінюються як правоэкстремистский теракт

Затриманого за підозрою в нападі 27-річного Штефана Б. звинувачують у подвійному вбивстві і замаху на вбивство ще в дев’яти випадках.

Чоловік, який влаштував стрілянину в німецькому місті Галле, підозрюється у подвійному вбивстві і замаху на вбивство ще в дев’яти випадках. Його дії розцінюються як правоэкстремистский теракт. Про це повідомляє Deutsche Welle.

“Німецькі слідчі і федеральний уряд називають вчинене напередодні напад на синагогу в Галле в землі Саксонія-Ангальт правоекстремістським терактом. “Те, що ми вчора пережили, було терором”, – сказав генеральний прокурор при Верховному суді Петер Франк.

На його думку, нападник хотів влаштувати масове вбивство в синагозі і викликати міжнародний резонанс”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, затриманого за підозрою в нападі 27-річного Штефана Б. звинувачують у подвійному вбивстві і замаху на вбивство ще в дев’яти випадках, В його машині були виявлені пристрої, в загальному містили чотири кілограми вибухівки.

Тим часом міністр юстиції Німеччини Крістіна Ламбрехт заявила, що стрілянина в Галле була атакою злочинця-одинака, який керувався антисемітськими та праворадикальними мотивами.

Нагадаємо, 9 жовтня біля синагоги в Галле (федеральна земля Саксонія-Анхальт) відбулася стрілянина, в результаті якої загинули як мінімум дві людини.

Поліція ФРН підтвердила, що, крім стрілянини біля синагоги в Галле, пролунали постріли у Ландсберзі, розташованому в 15 км від нього.

Поліція Галле після інциденту затримала одну людину.