Помічники адвоката Трампа арештовані з-за України

Рудольф Джуліані і Дональд Трамп

Заарештовані Лев Парнас і Ігор Фруман допомагали Джуліані вирішувати “українське питання”, повідомляє The Wall Street Journal.

У США заарештували двох помічників адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані, які допомагали йому вирішувати “українське питання”. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Заарештованими виявилися бізнесмени з Флориди Лев Парнас і Ігор Фруман. За даними видання, їх звинувачують у порушенні правил фінансування виборчих кампаній у США.

Повідомляється, що Парнас і Фруман двічі жертвували на передвиборні кампанії Республіканської партії.

За даними видання, бізнесмени в травні 2018 року вечеряли з президентом США Дональдом Трампом, а пізніше зустрічалися з його сином. З кінця 2018 року Фруман і Парнас представили Джуліані кільком українським прокурорам.

Раніше повідомлялося, що адвоката Трампа викликали в Сенат США із-за України. Руді Джуліані запросили дати свідчення про Україну. На сьогоднішній день неясно, чи погодиться адвокат Трампа прийти.

Нагадаємо, в кінці вересня спікер палати представників США Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури імпічменту щодо Трампа. Причиною стала скарга співробітника американської розвідки на президента, в якій він звинуватив його у спробі залучити іноземну державу до втручання у вибори президента США 2020 року.

Білий дім опублікував стенограму розмови Трампа з президентом України Володимиром Зеленським, який відбувся в липні. У ході бесіди Трамп поскаржився Зеленському на необґрунтованість звільнення в 2016 році генпрокурора Віктора Шокіна, який займався розслідуванням корупції в компанії Burisma. У її правління входив син Байдена.