Запис стрільби в Галле подивилися більше двох тисяч осіб

На місці стрілянини в німецькому Галле

Стрілок затриманий виявився 27-річним німцем з украй правими і антисемітськими поглядами.

Запис трансляції, яку вів злочинець, обстрелявший синагогу і турецьку закусочну в Галле, подивилися близько 2,2 тисячі людей по стриминговому сервісу Twitch. Про це повідомила компанія-оператор даного сервісу, що належить Amazon.

“Власник облікового запису вів пряму передачу цього страхітливого діяння за стриминговому сервісу Twitch протягом 34 хвилин, за цей час (пряму) трансляцію побачили п’ять чоловік”, − йдеться в Twitter сервісу.

За його даними, запис передачі “подивилися приблизно 2200 осіб протягом 30 хвилин до того моменту, коли відео було позначено (попереджує про порушення) прапорцем і видалено з Twitch”.

Як повідомив телеканал CNN, підозрюваного в нападі 27-річного чоловіка на ім’я Стефан Б. із Саксонії-Анхальт заарештували.

Як вважають в поліції, напад було мотивовано вкрай правими і антисемітськими поглядами чоловіка.

Перед стрільбою він проголосив коротку антисемітську мова, стверджуючи, що Голокосту “ніколи не траплялося” і “коренем світових проблем є євреї”.

Нагадаємо, 9 жовтня біля синагоги в Галле (федеральна земля Саксонія-Анхальт) відбулася стрілянина, в результаті якої загинули як мінімум дві людини.

За даними ЗМІ, на територію розташованого там єврейського кладовища нападники, яких було двоє, кинули ручну гранату.

Поліція ФРН підтвердила, що, крім стрілянини біля синагоги в Галле, пролунали постріли у Ландсберзі, розташованому в 15 км від нього.

Поліція Галле після інциденту затримала одну людину.