Туреччина продовжує просуватися вглиб Сирії

Війська Туреччини продовжують наступ углиб Сирії

Війська Туреччини ведуть наступ на північному сході Сирії. Турецька армія обстріляла курдських бійців як з повітря, так і за допомогою артилерії.

Вглиб північного сходу Сирії продовжують просуватися турецькі війська слідом за початком наземного наступу в рамках операції Джерело світу. Про це повідомляє міністерство оборони Туреччини вранці в четвер, 10 жовтня.

“Наші героїчні командос, які беруть участь в операції Джерело світу, продовжують просуватися в райони на схід від річки Євфрат на півночі Сирії”, – йдеться в повідомленні.

Раніше Міноборони також повідомило, що збройні сили Туреччини нанесли удари по 181 об’єкту курдів на північному сході Сирії.

Турецькі військові обстрілювали позиції курдських бойовиків в сирійських районах, як з повітря, так і за допомогою артилерії.

Основна мета операції – відтіснити курдських бійців, яких Анкара вважає терористами, від кордону з Туреччиною і створити коридор безпеки.

Нагадаємо, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Ердоган оголосив про початок нової операції у Сирії під назвою Джерело світу. Її метою є створення на півночі Сирії буферної зони, куди зможуть повернутися біженці.

Потім президент США Дональд Трамп заявив, що пора повернути американських військових додому і тепер з ИГИЛ повинні розбиратися Туреччина, Європа, Сирія, Іран, Ірак, Росія і курди. Таким чином він залишив курдів без військової допомоги США.

Пізніше Трамп заявив, що США зруйнують економіку Туреччини, якщо вона почне знищувати курдів на північному сході Сирії.