Трамп про скасування допомоги курдам: Вони не допомагали нам у Другій світовій

Трамп звинуватив курдів в тому, що вони “не допомагали у Другій світовій”

Дональд Трамп сказав, що скасував військову допомогу курдам, тому що вони не допомагали у Другій світовій війні, а тепер боролися за свою землю”. Потім Трамп підсумував, що “нам подобаються курди”.

Президент США Дональд Трамп серед інших причин скасування військової допомоги курдам на півночі Сирії назвав те, що вони “не допомагали у Другій світовій війні”. Про це він заявив на прес-конференції, передає HuffPost у четвер, 10 жовтня.

“Як сьогодні хтось писав у дуже потужною статті, вони не допомогли нам у Другій світовій війні, не допомогли нам в Нормандії, наприклад”, – сказав президент журналістам у Білому домі.

Трамп не назвав статтю, на яку він посилався, хоча журналісти відзначали, що консервативний автор Курт Шліхтер нещодавно опублікував колонку, в якій зазначав відсутність курдів під час висадки союзних військ в Нормандії в 1944 році.

Президент США також сказав, що курди захищають свою землю, і додав, що Вашингтон “витратив величезну купу грошей” на допомогу курдським силам.

Трамп також сказав журналістам: “І разом з цим, нам подобаються курди”.

Trump on the Kurds: “They didn’t help us in the Second World War, they didn’t help us with Normandy, as an example.” He suggests that they battled alongside U. S. forces for their land,” and adds, “With all of being said that, we like the Kurds.” pic.twitter.com/4aFGJiQquv

— Luis Velarde (@luivelarde) October 9, 2019

Раніше Дональд Трамп заявив, що пора повернути американських військових додому і тепер з ИГИЛ повинні розбиратися Туреччина, Європа, Сирія, Іран, Ірак, Росія і курди.

Нагадаємо, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про початок нової військової операції в Сирії під назвою “Джерело світу”. Збройні сили Туреччини спільно з Сирійської національної армії будуть боротися з бійцями Робочої партії Курдистану, Силами народної самооборони і бойовиками “ИГИЛ”.