Трамп пригрозив Туреччині серйозними наслідками

Президент США Дональд Трамп

Американський лідер готовий застосувати проти Анкари щось більше, ніж санкції, якщо на півночі Сирії будуть знищувати курдів.

Президент США Дональд Трамп попередив, що США зруйнують економіку Туреччини, якщо вона почне знищувати курдів на північному сході Сирії. Про це він заявив журналістам у середу, 9 жовтня, повідомляє ТАСС.

“Я зруйную його (президента Туреччини) економіку, якщо це станеться. Одного разу я вже зробив це у зв’язку з пастором (Ендрю) Брансон. Я сподіваюся, що він (Ердоган) буде діяти раціонально”, − підкреслив американський лідер.

Трамп зазначив, що готовий зробити “щось значно більше, ніж санкци”, і попередив про це Ердогана.

“Я намагався його (Ердогана) зупинити буквально з першого дня на посаді президента, але вони хочуть воювати”, − зазначив президент США.

Він також заявив, що Вашингтон вивів всіх своїх військовослужбовців із зони проведення турецької операції в Сирії і вивозить звідти деяких “найнебезпечніших” із захоплених раніше бойовиків терористичної угруповання “Ісламська держава”.

Раніше сенатор Ліндсі Грем запропонував ввести персональні санкції щодо президента Туреччини з початку військової операції в Сирії.

Нагадаємо, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Ердоган оголосив про початок нової операції у Сирії під назвою