Судновласник затонулого корабля з українцями припинив пошуки

Людмила Денисова звернулася до глави МЗС Вадим Пристайко з вимогою вжити термінових заходів для сприяння пошуку українців.

Припинені пошуки українців, які входили в екіпаж затонулого в Атлантиці судна Bourbon Rhode. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова на своїй сторінці в Facebook в четвер, 10 жовтня.

За її словами, місцезнаходження сімох членів екіпажу поки невідомо.

“Згідно з наявними відомостями, місцезнаходження сімох членів екіпажу, серед яких є українці, поки невідомо. При цьому компанія судновласника Bourbon Offshore повідомила про припинення подальшого проведення пошуково-рятувальної операції”, – заявила омбудсмен.

У зв’язку з цим, Денисова звернулася до міністра закордонних справ України Вадим Пристайко з вимогою вжити термінових заходів для сприяння пошуку постраждалих громадян України.

Нагадаємо, 28 вересня стало відомо, що в Атлантичному океані в результаті шторму судно пропало Bourbon Rhode з українцями на борту. Пізніше стало відомо, що троє моряків врятовані, у тому числі двоє українців.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до президента Франції Еммануелю Макрону з проханням продовжити пошуки моряків, наскільки це можливо.